Proxima Ajans

AKILLI ANKET SİSTEMİ

Hızlı Data ve Akıllı Anket (PAİ) Sistemlerinin İşlevi Nedir?

Hızlı Data ve Akıllı Anket otomasyon sistemimiz, sağlık kurumları, doktorlar, güzellik merkezleri, çoklu ürüne sahip (örneğin kozmetik) işletmeler ve estetik merkezleri için müşteri veya hasta başvuru maliyetlerini yarı yarıya azaltmak için tasarlanmıştır. Bu sistem daha uygun maliyetli veri sağlar. Tüm algoritma, mimari ve tasarım, tarafımızca yazılmıştır ve lisans hakları Proxima Analitik Teknoloji Yazılımları LTD. ŞTİ'ne aittir. Yazılım hizmeti satın aldığınızda, size özel bir lisans sertifikası çerçevesinde gönderilir.

Akıllı Anket Sistemleri ve Yazılım Otomasyonu:

Yapmış olduğumuz web siteleri ve mobil uygulamalara ek bir modül olarak Akıllı Anket Sistemleri entegre edilir. Bu modül, hedef kitleye yönelik mükemmel bir satış yazılımıdır. Yazılım 3 aşama şeklinde planlanır:

1.AŞAMA - Öncelikle PROXIMA ve FİRMA ile karşılıklı toplantı yapılır. Bu toplantı sonucunda, yazılımda kullanacağımız sorular ve cevaplar belirlenir. Belirlenen soru ve cevaplara göre algoritma oluşturulur.

2.AŞAMA - Sonrasında tasarım ve yazılım alanına geçilir. Bu yazılımdaki mantık şu şekilde işler: soru sorulur ve karşısına tek ya da çok seçenekli cevaplar çıkar. İkinci soru ise verilen cevaba göre gelir.

Örneğin;

Lütfen işlem yaptırmak istediğiniz kategoriyi seçiniz:

Mesela D şıkkını seçti ve Cilt İşlemlerini seçti... Diğer soru şu şekilde olacaktır:

Cilt İşlemlerinde hangi yöntemi kullanmak istiyorsunuz?

Bu soruda da diyelim ki A şıkkını seçti ve Somon DNA'yı seçti... Diğer soru ise Somon DNA ile alakalı olacaktır.
Cerrahi estetik ve sağlık sektöründe de konu ile alakalı akıllı anketler oluşturulmaktadır. Ayrıca, doktorlarımızın hak ettiği noktada ve tanınırlıkta olması için akıllı uygulama, hasta başvuru çözümleri ve global sağlıkta tanınmalarını sağlıyoruz. Bu şekilde, ürün ve hizmetinize göre oluşturmak istediğiniz hedef kitleyi tam olarak belirleyebilirsiniz.

3.AŞAMA - Sonrasında bitmiş olan yazılımınızı (web veya uygulama) reklama hazır hale getirip, hangi platformda reklam yapmanız gerektiğini planlayıp reklamınızı yayına alırsınız.

Akıllı anket sistemi şirketimize ne katar?

Akıllı anket sistemiyle anlaşma sağlandıktan sonra, ne kadar sürede bitirilir ve yayına hazır hale getirilir? Eğer sistem web tabanlı yapılacaksa, soru sayısına göre belirlenen sorulara dayalı olarak algoritma oluşturulduktan sonra, 1-3 hafta içinde teslim edilir ve reklamınız yayına alınmaya hazır hale getirilir.

Eğer sistem mobil uygulama tabanlı yapılacaksa, soru sayısına göre belirlenen sorulara dayalı olarak algoritma oluşturulduktan sonra, 3-6 hafta içinde teslim edilir ve reklamınız yayına alınmaya hazır hale getirilir.

Fiyat hakkında bilgi almak için bilgilerinizi giriniz

© 2023 Proxima Analitik. Website by Proxima