Proxima Ajans

DOKTOR VE
HASTANE YAZILIMLARI

DOKTORLAR VE HASTANELER İÇİN ANALİTİK WEB ÇÖZÜMLERİ

Dr. Proxima, web sitelerimizi kullanıcı dostu alt yapısıyla inşa eder. Responsive tasarımımız diğer yazılım firmalarından farklı olarak, sitenizin mobil uygulama mantığıyla açılmasını ve kullanımının oldukça kolay olmasını sağlar. Aynı zamanda oldukça hızlı çalışan sitemiz, anlık güncellemeleri de veri kaybı yaşamadan otomatik olarak yapar. Sitemiz, hazır şablonlardan alınarak yapılmaz; tüm algoritma, mimari ve tasarım tarafımızca özgün olarak yazılır. Bu sayede, sitenizin her bir alanının renklerini panelden tamamen değiştirebilirsiniz. Lisans hakları Proxima Analitik Teknoloji Yazılım LTD. ŞTİ'ne aittir. Yazılım hizmeti aldığınızda, size özel çerçeveli lisans sertifikası gönderilir.

DOKTORLAR VE HASTANELER İÇİN HEDEFE YÖNELİK ONE PAGE WEB SİTESİ ÇÖZÜMLERİ

One page siteler, tek uzmanlık alanı için hazırlanır. Örnek vermek gerekirse, saç ekimi ve mide botox'u aynı sitede olamaz. Yalnızca biri için hazırlanır. Kullanıcı dostu alt yapısıyla hedef sonuç ilişkisine göre inşa edilir. Daha çok öncesi ve sonrası resimlerin ağırlıkta olduğu, hedef kitleye üst düzey hitap eden tasarımlardan oluşan bir sistem kullanılır. Oldukça hızlı çalışır. Aynı zamanda anlık güncellemeleri de datanıza zarar vermeden tarafımızdan otomatik olarak yapılır. One page sitemiz kesinlikle hazır template alınarak yapılmamıştır. Tüm algoritma, mimari ve tasarım tarafımızca özgün olarak yazılmıştır. Lisans hakları Proxima Analitik Teknoloji Yazılımları LTD. ŞTİ.'ne aittir. Yazılım hizmeti aldığınızda sizlere özel çerçeveli olarak lisans sertifikası gönderilir.

DOKTORLAR VE HASTANELER İÇİN MOBİL APP UYGULAMA ÇÖZÜMLERİ

Dr. Proxima Mobil uygulamalarımız kullanıcı dostu alt yapısıyla inşa edilir. Uygulamamız sizin için asistanlık hizmeti verir. Online randevu, anlık mesajlaşma, hasta profili oluşturma, hızlı data ve akıllı anket sistemini içerisinde barındırma gibi özellikleri beraberinde getirir. Oldukça hızlı çalışan uygulamamız aynı zamanda anlık güncellemeleride datanıza zarar vermeden tarafımızdan otomatik olarak yapılır. Mobil uygulamanız kesinlikle hazır template alınarak yapılmamıştır. Tüm algoritma, mimari ve tasarım tarafımızca yazılmıştır. Lisans hakları Proxima Analitik Teknoloji Yazılımları LTD. ŞTİ'ne aittir. Yazılım hizmeti aldığınızda sizlere özel çerçeveli olarak lisans serfitikası gönderilir.

© 2023 Proxima Analitik. Website by Proxima