Proxima Ajans

ESTETİK VE
GÜZELLİK MERKEZLERİ

ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZLERİ İÇİN ANALİTİK WEB ÇÖZÜMLERİ

Dr. Proxima Web sitelerimiz kullanıcı dostu alt yapısıyla inşa edilir. Responsive tasarımımızı diğer yazılım firmalarından ayıran en önemli özelliği ise siteniz telefonda mobil app mantığı ile açılması ve kullanımının oldukça kolay olmasıdır. Oldukça hızlı çalışan sitemiz aynı zamanda anlık güncellemeleride datanıza zarar vermeden tarafımızdan otomatik olarak yapılır. Sitelerimiz kesinlikle hazır template alınarak yapılmamıştır. Tüm algoritma, mimari ve tasarım tarafımızca yazılmıştır. Bu sebebten sitenizin her bir alan renklerini panelden tamamen değiştirebilirsiniz. Lisans hakları Proxima Analitik Teknoloji Yazılımları LTD. ŞTİ'ne aittir. Yazılım hizmeti aldığınızda sizlere özel çerçeveli olarak lisans serfitikası gönderilir.

ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZLERİ İÇİN HEDEFE YÖNELİK ONE PAGE WEB SİTESİ ÇÖZÜMLERİ

One page siteler tek uzmanlık alanı için hazırlanır. Örnek vermek gerekirse saç ekim ve mide botox'u aynı sitede olamaz. Yalnızca biri için hazırlanır. Kullanıcı dostu alt yapısıyla hedef sonuç ilişkisine göre inşa edilir. Daha çok önce sonra resimlerin ağırlıkta olduğu, hedef kitleye üst düzey hitap eden tasarımlardan oluşan bir sistem kullanılır. Oldukça hızlı çalışır. Aynı zamanda anlık güncellemeleride datanıza zarar vermeden tarafımızdan otomatik olarak yapılır. One page sitemiz kesinlikle hazır template alınarak yapılmamıştır. Tüm algoritma, mimari ve tasarım tarafımızca yazılmıştır. Lisans hakları Proxima Analitik Teknoloji Yazılımları LTD. ŞTİ.'ne aittir. Yazılım hizmeti aldığınızda sizlere özel çerçeveli olarak lisans sertifikası gönderilir.

ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZLERİ İÇİN MOBİL APP UYGULAMA ÇÖZÜMLERİ

Dr. Proxima Mobil uygulamalarımız kullanıcı dostu alt yapısıyla inşa edilir. Uygulamamız sizin için asistanlık hizmeti verir. Online randevu, anlık mesajlaşma, hasta profili oluşturma, hızlı data ve akıllı anket sistemini içerisinde barındırma gibi özellikleri beraberinde getirir. Oldukça hızlı çalışan uygulamamız aynı zamanda anlık güncellemeleride datanıza zarar vermeden tarafımızdan otomatik olarak yapılır. Mobil uygulamanız kesinlikle hazır template alınarak yapılmamıştır. Tüm algoritma, mimari ve tasarım tarafımızca yazılmıştır. Lisans hakları Proxima Analitik Teknoloji Yazılımları LTD. ŞTİ.'ne aittir. Yazılım hizmeti aldığınızda sizlere özel çerçeveli olarak lisans sertifikası gönderilir.

ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZLERİ ÜRÜNLERİ İÇİN E-KOZMETİK SİTESİ VE ANALİTİK WEB ÇÖZÜMLERİ

E-Kozmetik sitesi E-Ticaret yapısına benzer lakin yalnızca kozmetik ürünlerinin satışının yapılacağı bir alt yapı oluşturulmuştur. Ayrı bir kullanıcı paneli olmasına rağmen firmanıza ait olan sitenize konulan bir buton yolu ile açılır. Bu sistem estetik merkezlerinin, güzellik merkezlerinin veya bir dermatoloji alanının kozmetik ürünlerinin tanıtılması ve satışının yapılması için geliştirilmiştir. Lisans hakları Proxima Analitik Teknoloji Yazılımları LTD. ŞTİ'ne aittir. Yazılım hizmeti aldığınızda sizlere özel çerçeveli olarak lisans sertifikası gönderilir.

© 2023 Proxima Analitik. Website by Proxima