Proxima Ajans
YENİ NESİL YAZILIM TEKNOLOJİLERİ

Proxima; web siteleri, mobil uygulamalar, akıllı anket sistemleri, sosyal medya yönetimi ve tasarım konusunda kendi metodlarımızla teknolojik bir altyapı kullanıp iddialı bir başarı sergilemektedir.

PROXIMA ANALİTİK Kimdir?

Proxima Analitik, 16 yıldır sektörel ve Sağlık alanında kullanıcı dostu web siteleri, mobil uygulamaları, akıllı anket sistemleri, üst düzey tasarım teknikleri, veri işleme mühendisliği ve sosyal medya yönetimi ile sağlık yazılım sektörün öncü şirketidir.

Hekimlerimizin ve sağlık kurumlarının kullanmış olduğu web sitelerinin aslında çoğaltılarak yapılmış fakat tasarımları değiştirilmiş siteler olduğunu üzüntüyle izliyor ve görüyoruz. Bu durum önemsiz gibi gözükse bile aslında global anlamda hekimlerimizin ve sağlık kurumlarımızın tanınırlığını ve akademik kariyerlerinin bilinirliğini hiçe sayıyor.

Proxima Analitik olarak bu durum için sizlere, teknolojik yenilikler ve sizlerin memnuniyeti ile hedef odaklı çözümler sunuyoruz. Siz değerli hekimlerimize uygun, yüksek kaliteli, teknolojik yeniliklere dayalı, kullanıcı dostu, alanınız için özelleştirilmiş ve devamlı güncellenen analitik yazılımlar sağlıyoruz.

Alanlarımızı sıralamak gerekirse, Kullanıcı dostu çok dilli web siteleri, alanınıza özel çok görselli one page tanıtım siteleri, akıllı mobil uygulamalar, KVKK kanununa uygun Bigdata oluşturmak için akıllı anket otomasyon yazılımları, sosyal medya yönetimleri ve eğer varsa ürünlerinizi sergileyip satışa çıkartabileceğiniz sağlık tabanlı eticaret yazılımları olarak hizmet veriyoruz.

Proxima Analitik ekibi olarak, yazılım alanında uzmanlaşmış, genç, dinamik, deneyimli ve tutkulu bir ekip ile çalışıyoruz. Ekibimiz, sizlerin ihtiyaçlarını anlamak ve en uygun çözümleri sunmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor ve yeniliklere açık kalıyor.

Yazılım hizmeti aldığınızda, Dr Proxima ve Proxima Analitik lisans sertifikalarını sizlere çerçeveli bir şekilde taktim ediyoruz.

Web yazılımlarınızda profesyonel çözümler sunuyoruz.

Proxima sayısız firmaya ve şahsa web yazılımları ve web teknolojileri konusunda profesyonel yazılım çözümleri sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir.

Mobil uygulamalarda da iddialıyız

İşini mobil program aracılığıyla milyonlarca kullanıcıya ulaştırmak ve işini büyütmek isteyen herkes için profesyonel mobil yazılım çözümleri sunuyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimizin yazılım ve teknik alanda karşılaştığı her türlü sorunla 7/24 ilgileniyoruz.

© 2023 Proxima Analitik. Website by Proxima